Mučení

Kruté dějiny lidstva

Aktuality

Web o mučení - zvrhlost či zajímavost? - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9966":
INGRID
Jaká slova ... Wow, skvělý nápad [:tired:]
Končící podpora windows xp
brandyn
A říct, že to, co tady? ???
Microsoft office professional 2010 download
black
promin, nevšimla jsem si, že zde již kolonku máš ( kruté osobnosti ). teď již jen vyplnit. Hodně štěstí
black
Ještě by jsi mohl založit kolonku celebrity - napsat něco o lidech jako byl Fritz Haarman, albert fish, issei sagawa, peter kürten.. a tak dále, a tak dále :-). jinak.. hodně dobrý nápad, klobouk dolů, stojí to za to!
Andreas
Oroniel15: Vždyť přece není problém napsat mi na mail, jestli něco potřebuješ.
Oroniel15
Smrt je až ostudně opovrhované téma a mučení snad ještě víc, ale proč? Naopak je dobře, když se lidé z tím nepříjemným seznámí. Smrt je součástí života a mučení lidské historie i současnosti. Každopádně mi tvoje stránky pomohly, lépe jsem pochopila jisté způsoby mučení, které teď můžu lépe upřesnit ve své knize. Jen bych řekla - škoda, že tu toho není víc. Mučení je svým způsobem umění, ale v žádném umění nejde dosáhnout dokonalosti. Ale jen tak dál;) Pokud mě budeš chtít kontaktovat, napiš mi na blog - www.oroniel15.blog.cz Chci se totiž zeptat, odkud čerpáš informace?
diabolos
tajity veci me zajimali us od utleho detství...a kdo riká že ho to nezajimá nebo neposlouchá když se o tom mluví tak pekne kecá! a web je to good ale když sem pridás další veci to bude fakt super.(neboj uchil nejsi smiley)
diabolos
tajity veci me zajimali us od utleho detství...a kdo riká že ho to nezajimá nebo neposlouchá když se o tom mluví tak pekne kecá! a web je to good ale když sem pridás další veci to bude fakt super.(neboj uchil nejsi smiley)
Brabecka
Ahojky, web je opravdu zajímavý, ale myslím si, že by jsi tady těch způsobů mohl mít víc. Trošku se o to taky zajímám, tak když budeš chtít, ozvi se mi na BRabecka@seznam.cz
Ava
Ahoj, píšu knížku a tvůj web mi moc pomohl. JInak si myslím, že lidé by neměli zavírat oči před tím, jak se lidstvo projevovalo v dějinách a vlastně až dodnes. Vlastně si myslím, že by o tom lidí měli něco vědět. Tvůj web je sice trochu neobvyklý, ale já opravdu nemůžu mít námitky.
žaba
Je to tu na piču a ten, kdo to psal, je teš piča.smiley (I)
Matěj
Web je super, prostě seš třída :-D
Pepek
Můj názor znášsmiley
Mina
To víš, že se nám to líbí. Jen tak dál pokračuj! smiley
Hexa
Děkuju ti za tenhle web. smiley

 
WEB O MUČENÍ A KRUTOSTI. Autorská práva: Kopírování textů bez mého vědomí zakázáno. Texty píšu (výjimky uvedeny), obrázky se snažím vybírat z těch volně šiřitelných. Pište na e-mail.