Mučení

Kruté dějiny lidstva

Techniky mučení

Palečnice

Palečnice se řadí do skupiny "mírnějších" nástrojů práva útrpného. Je to v podstatě upravený šroubový lis, který se nasazoval na prsty (ruky nebo nohy) a utahováním šroubů je drtil. Pro zostření trestu byl vnitřní povrch palečnic osazen bodci.
Při drsnějším trestu se palečnice nasazovaly na klouby, při mírnějším jen na články. Avšak i tehdy způsobovaly značnou bolest (nicméně byly spíš nepříjemností). Při dlouhodobém ponechání palečnic však mohla tkáň buď znecitlivět, nebo rovnou odumřít. Nic příjemného.

Mě samotnému byly jednou palečnice nasazeny a vůbec to nebylo příjemné. Jedna osoba, kterou nechci kompromitovat (= Ivana Kovářová) mi je s velkou radostí a sadistickým nadšením nasadila a pozorovala mě. Kdo by ji potkal, utíkej!

Poslední komentáře
31.07.2010 08:12:05: ked mam tu 80kg tyc na prstoch na nohach ud mi stoji silene je to dobre na impotenci a zena sa od bo...
27.12.2009 13:07:17: Tak proc si to vubec zkusel?
10.05.2009 22:52:11: ja som sam mal 80kg tazku zeleznu tyc na prstoch na nohach hodinku nedalo mi skusit ako to boli a po...
 
WEB O MUČENÍ A KRUTOSTI. Autorská práva: Kopírování textů bez mého vědomí zakázáno. Texty píšu (výjimky uvedeny), obrázky se snažím vybírat z těch volně šiřitelných. Pište na e-mail.